Yeni Medya

Nişantaşı Üniversitesi – Yeni Medya Bölümü Resmi Blogu

Sosyal Medya Kulübü ve Etkinlikleri

Nişantaşı Üniversitesi, Türkiye’de bir ilke imza atarak ilk defa bir üniversitede ögrencilerin ve değerli konukların katılımıyla Oscar Hub Gecesi gerçekleştirecek. Nişantaşı Oscar Hub 22 Şubat Pazar gecesi A.B.D.’deki Oscar Ödül Töreni’yle eş zamanlı olarak saat 23.30’da Nişantaşı Üniversitesi Sadabad Kampüsü’nde yapılacaktır. Etkinliği Nişantaşı Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü, Doç.Dr.Zeynep Özarslan (Kulüp Danışmanı ve Yeni Medya Bölüm Başkanı) ve Öğretim Görevlisi Sinan Aşçı (Yeni Medya Bölümü Ögretim Görevlisi) düzenlemektedir.

Funda Karayel’in sunuculuğunda, sinemada uzmanlaşmış konuklar ve oyuncuların katılımıyla Oscar’a aday olan filmler üzerine konuşulacak, gece boyunca hem A.B.D.’deki Oscar töreni hem de Nişantaşı Üniversitesi’ndeki etkinlikler hakkında sosyal medya paylaşımlarının yapılacağı bir Oscar Hub gerçekleştirilecektir.

Katılımcı öğrenciler Sadabad Kampüsü’ndeki konferans salonunda A.B.D’deki Oscar Törenini izleyebilecek ve aynı zamanda gecede belirtilen hashtaglerle (etiketlerle) sosyal medyada paylaşım yaparak organizasyonun parçası olduğunu herkese gösterebilecektir. Öğrencilerimizin ve konuklarımızın sosyal medya paylaşımlarını renklendirmek için birçok farklı etkinlik de yapılacaktır. Katılımcılar, Redbox’da Oscar’a ve geceye dair duygu ve düşüncelerini paylaşabilecek, Replikshow yarışmasıyla verilen replikleri seslendirerek sosyal medyada en çok beğeniyi toplayıp ödül kazanma şansına sahip olabilecektir. Ayrıca gece boyu, Sadabad Kampüsü’nün çeşitli noktalarına yerleştirilecek olan Oscar’da ödül almış ünlülerin maketleriyle gözalıcı fotoğraflar da çektirebilecektir. Kısacası katılımcılar gece boyunca kendi sosyal medya hesapları üzerinden Oscar Hub’a bağlanarak hayatlarında ilk defa Oscar’a televizyondan seyirci kalmamış olacaklardır!

Nişantaşı Oscar Hub gecesine sadece Nişantaşı Üniversitesi öğrencileri katılabilecektir ve katılım 150 öğrenci ile sınırlıdır. Bu gecenin bir parçası olmak için başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Gecenin sonunda katılan tüm öğrencilere “Katılım Belgesi” verilerek teşekkür edilecektir.

Nişantaşı Oscar Hub’daki gelişmeleri takip etmek için:

Twitter adresi:  @NishOscarHub

Facebook adresiNişantaşı Oscar Hub Sayfası

Blog adresinuyenimedya.wordpress.com

* Nişantaşı Üniversitesinde, Türkiye’de bir ilke imza atarak ilk defa bir üniversitede ögrencilerin ve değerli konukların katılımıyla gerçekleştirilecek olan Oscar Hub Gecesi Yoğun Hava Muhalefetinden dolayı ileri bir tarihe farklı bir konseptle yapılmak üzere ertelenmiştir.

Tüm katılımcılarımıza duyurulur.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: